Переваги дистанційної форми навчання

Індивідуальне навчання в дистанційній школі набагато ефективніше традиційного навчання, бо учню зручно навчатися зі своєю швидкістю сприйняття та незалежно від місця проживання і перебування у зручний для нього час.

Впевнене та своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями дозволяє нашим учням бути завжди попереду порівняно з учнями традиційної форми навчання, відкриває двері випускникам в будь-який вищий навчальний заклад світу, надає можливість впевнено будувати свою майбутню кар`єру.

Дистанційне навчання вивільняє більше власного часу для розвитку індивідуальних талантів дітей, для відвідування улюблених гуртків, спортивних секцій, художньої школи, танців та ін. 

Наші вчителі люблять дітей, постійно здобувають нові знання та йдуть в ногу з часом.

Ви маєте можливість передати заяву про вступ та необхідні документи, що додаються до заяви, до адміністрації школи у зручній для Вас формі – як особисто, так і без фізичної присутності (не потрібно спеціально приїздити для подачі документів) за допомогою електронної пошти або Нової пошти.

Учень отримує документ про освіту державного зразка. Навчання здійснюється відповідно до державних навчальних програм Міністерства освіти і науки України. Кожен випускник після закінчення школи отримує державний документ про освіту, а саме: свідоцтво про базову середню освіту (9 клас), свідоцтво про повну загальну середню освіту (11 клас).

Зробіть вибір: зручне і комфортне дистанційне навчання; вільний час для особистого розвитку дитини; якісна середня освіта для кожного без будь-яких обмежень; додаткові можливості будувати успішну власну кар’єру!

⭐ 5 цікавих фактів про дистанційне навчання

1⃣ Сьогоднішні учні – це представники із так званого покоління «Z» і «Альфа». Цифрове середовище для них природне і вони скролять та серфлять мережею з шаленою швидкістю. А тому для таких дітей дистанційне навчання сприймається як природне.

2⃣ Цифрова ера остаточно і невідворотно прийшла в освіту саме під час пандемії – у непростий 2020-й! Дистанційна освіта у школах – надовго і всерйоз.

3⃣ Інтерактивні платформи і 3D-сцени, віртуальні електронні дошки і тренажери, квести, IT-зошити, гейміфікація навчального процесу – урізноманітнюють навчальний матеріал. Все це допомагатиме учням легше засвоювати предмети. А як це ще й цікавооо…!

4⃣ Побачити ще глибше, зрозуміти ще краще, уявити ще реальніше – і це завдяки проведенню інтерактивних дослідів. Короткі і яскраві формати та зміна видів навчальної діяльності під час дистанційного навчання не дають учням нудьгувати.

5⃣ За технологіями – майбутнє, а в часи діджиталізації дистанційна освіта сприяє формуванню у дітей навичок Soft Skils, які обов’язково знадобляться для успішної професійної кар’єри у дорослому житті.