Питання і відповіді

Так, ліцей має ліцензію на право провадження освітньої діяльності за рівнями базової і профільної середньої освіти. Ліцензія видана Житомирською обласною державною адміністрацією, Розпорядження № 174 від 22.03.2021 р. Ознайомитись із документом можна за посиланням.

Онлайн-ліцей УСПІХ проводить навчання з 5 по 11 клас. Зараз відкрито набір у 5-11 класи на 2023–2024 н.р.

Свідоцтво про базову середню освіту після 9-го класу і свідоцтво про повну загальну середню освіту після 11-го класу.

Для зарахування потрібен звичайний пакет документів, як і в будь-яку школу в Україні: заява батьків, особова справа з попереднього закладу освіти, медична довідка. Більш детальну інформацію ви можете  отримати у менеджера або почитати за посиланням.

Навчання у Онлайн-ліцеї УСПІХ за пакетом «Учень» коштує 3500,00 грн/місяць, за пакетом «Слухач» – 3500 грн/місяць, за пакетом «Екстерн» – 1500,00 грн/місяць. Більш детальна інформація на сторінках сайту Базова освіта і Профільна освіта

Так, за пакетом «Слухач» ви можете навчатись у нашому ліцеї. Для цього ви повинні написати у своїй школі заяву на сімейну форму навчання. Ваша дитина буде здавати семестрові і річні контрольні роботи у вашій школі. Документи про освіту теж отримуватиме у вашій школі, оскільки українське законодавство передбачає, що дитина отримає документ там, де її особова справа.

У ліцеї відбувається вивчення на рівні стандарту всіх дисциплін згідно з вимогами МОН

Онлайн-ліцей УСПІХ розташований у місті Житомирі за адресою: м. Житомир, провулок 2 Кар’єрний, 13. Але Ваша дитина може навчатись з будь-якого населеного пункту як України, так і за кордоном.

Так, можуть. Навчання буде відбуватись українською мовою за державним стандартом України. Такі учні отримають документ про освіту державного зразка України.

Діти навчаються онлайн за дистанційною формою навчання згідно розкладу на навчальній платформі школи. Фізично знаходитись у школі не потрібно. Всі уроки викладені у вигляді відео і текстової інформації. Кожного дня є онлайн уроки. Всі уроки зберігаються у записі і дитина може їх переглянути у будь-який час. Під час уроку учень може задавати вчителю запитання, поспілкуватись з однокласниками. Зберігається доступ до всіх матеріалів за всі роки навчання, що допомагає більш ефективно підготуватись до контрольних робіт, ДПА і ЗНО.

Так, вчителі-предметники задають домашні завдання.

Усі підручники рекомендовані МОН України. Електронний варіант ви можете завантажити тут 

У ліцеї є усі форми контролю успішності учня: домашні завдання, тести, контрольні роботи. Семестрова оцінка формується як середнє арифметичне тематичних оцінок. Річна оцінка формується як середнє арифметичне семестрових оцінок. Щотижня ми надсилаємо батькам звіт про результати успішності учня, поради і рекомендації.

В електронному журналі є всі оцінки учня. Вся інформація щодо успішності дитини відображається як в кабінеті учня, так і в кабінеті батьків.

Через батьківський кабінет ви у будь-який час можете відслідковувати успішність учня. Щотижня батьки також отримуватимуть звіт про успішність дитини.

Для навчання потрібен комп’ютер або ноутбук, доступ до Інтернету. Деякі елементи контролю вимагають обов’язкової наявності відеокамери.

Так, при ліцеї є річні курси підготовки до ДПА і ЗНО / НМТ. Детальніше про онлайн-курси ЗНО / НМТ можна почитати  тут 

Залишились питання?

Заповніть коротку заявку і ми обов’язково зв’яжемося з вами тоді, коли вам буде зручно!