Відгуки від батьків про навчання в Онлайн-ліцеї УСПІХ

Валентина Швець

мама учениці 6 класу Софії (м. Вінниця)

Моя донька навчається у 6 класі в онлайн ліцеї “Успіх”. На наступний навчальний рік 2023- 2024 обов’язково буде продовжувати навчання у цьому чудовому закладі. Викладачі ліцею справжні професіонали. Ми дуже задоволені організацією навчального  процесу, якістю і форматом подачі навчального матеріалу, різноманітністю творчих завдань і зацікавленістю вчителів та куратора у підготовці дітей. Навантаження інформацією дуже  продумане.

Найбільший «плюс» онлайн навчання в “Успіху” – це те, що в учня, окрім навчання, є багато часу на всебічний розвиток. Такий формат – чудова нагода навчити дитину до самостійності та самоорганізації і відповідальності за виконання завдань.

Велика подяка керівництву і педагогам ліцею за прекрасну нагоду в цей складний для України час отримувати якісну освіту.

Рекомендую.

Тетяна Годованчук

мама учня 6 класу Дениса (м. Чернівці)

Хочу написати відгук про Онлайн-ліцей УСПІХ. Сказати, що це найкраща школа –  це нічого не сказати! Перейшли до Вас зі звичайної школи, і дуже задоволені☺️

Дитина навчається легко, з’явилося більше вільного часу, з‘явилися нові друзі, з‘явилося бажання вчитися. А ще приємний бонус для малого «совеняти» (можна трішки довше поспати вранці🤗)

Окремо хочу відзначити вчительський колектив! Директор, класний керівник – завжди готові допомогти по любому питанню 24/7 ☺️Подякувати за професійний підхід до дітей, ставлення, сумлінну працю! Однозначно, можу рекомендувати Онлайн-ліцей УСПІХ всім, бо Ви – найкращі❤️ Єдиний мінус – це те, що не перейшли до Вас раніше🤗

Ірина Подобенко

мама учениці 10 класу Вікторії (м. Київ)

Моя дочка навчається в онлайн-ліцей «Успіх» з листопада 2022 року і зараз перейшла до 11 класу. Так як звичайна загальноосвітня школа так і не змогла налаштувати якісне онлайн навчання в цей нелегкий час, ми вирішили перейти до школи з дистанційним навчанням і ні на хвилину не пошкодували!

Онлайн-ліцей «Успіх» проводить велику кількість уроків онлайн, всі уроки є в запису, що дуже важливо! Вчителі в ліцеї є висококваліфікованими, викладають матеріал максимально доступно для учнів.

В моєї дочки за цей рік значно підвищився рівень знань по всіх предметах! Особливо хочеться відмітити вчителя з математики – це педагог, який справді вміє пояснити надскладний матеріал.

Також у штаті працює психолог, який допомагає дітям визначитися з майбутньою професію, проговорюють безліч інших важливих питань, які можуть виникнути в підлітковому віці.

Хочемо подякувати всьому колективу онлайн-ліцею «Успіх» за високоякісні знання, за індивідуальний підхід до кожного учня, за розуміння та підтримку в цей складний час!

Тетяна Викрест

мама учня 7 класу Кирила (м. Харків)

Мій син навчається в ліцеї ” Успіх” вже 2 роки. Ми перевелися із звичайної школи. Довго шукали онлайн-школу і не помилилися з вибором. Моя дитина ніби опинилася у теплих, лагідних, люблячих та турботливих руках.

Директор ліцею -Уваєва Олена Іванівна. Чудова людина, завжди готова допомогти, із розумінням та турботою ставиться до кожної дитини. Ми з сином дуже вдячні за таку чуйність і розуміння!!!

А ще нам дуже пощастило із класним керівником. Вона наче друга мама, завжди підтримає. До неї завжди можна звернутися та отримати вичерпну відповідь з  приводу того, чи іншого питання.

У цьому ліцеї працюють дуже професійні та небайдужі викладачі, які дійсно люблять дітей. Всі педагоги цікаво викладають  навчальний матеріал та гарно його пояснюють. Подобається  ще й те, що ведеться відеозапис уроків. Якщо дитина була відсутня на уроці, або незрозуміла матеріал уроку, вона завжди може передивитись будь-який урок у відеозаписі.

Мій син дуже задоволений, що навчається в онлайн-ліцеї ” Успіх”!!!

Якщо ви бажаєте бачити свою дитину успішною та щасливою, то приєднуйтесь до нашої шкільної родини!

Ірина Мустафіна

мама учениці 9 класу Анни (м. Київ)

Вітаю) у вересні 2022 року ми шукали онлайн школу для доньки, яка навчається у 9-ому. Довелося змінити київський ліцей на приватну школу, так як у нашому ліцеї не передбачили дистанційного навчання для дітей, які покинули Україну із-за війни.

Ми ні на мить не пошкодували про вибір, а навпаки, зрозуміли, що прийняли правильне рішення.

Нам хотілось знайти школу, де є zoom уроки. Це було основною умовою при пошуку школи. І саме “Успіх” була єдиною школою серед тих, які ми знайшли в інтернеті. (Вдячність тому, хто займається просуванням школи в інтернеті.

Зручний застосунок, зручна платформа.

Дякую всім і кожному.

У нас батьків, цілий рік не боліла голова 😉. Дитина навчалась, домашні завдання робила.

Я не була присутньою на жодному уроці, але настрій дитини під час навчання та після уроків показував, що їй все подобається.

Бажаю процвітання

Олена Бойко

мама учня 7 класу Романа (м. Київ)

Онлайн – ліцей УСПІХ – це освітній простір для навчання щасливих та успішних дітей. Педагоги є майстрами своєї справи, намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного учня, підбирають цікаві завдання, завжди готові допомогти. Класний керівник перебуває на зв’язку 24 години на добу.

Хочеться також відзначити вчителя географії та біології Горбель Сніжану Іванівну і вчителя української літератури Ходака Олександра Вікторовича.  Це поєднання професіоналізму, вимогливості, справедливості, педагогічного такту та вміння все це донести до своїх учнів. Щиро вдячні онлайн -ліцею УСПІХ за можливість отримувати знання з будь-якого куточку світу 💛

Оксана Благірєва

мама учениці 6 класу Яни (м. Чернівці)

Доброго дня! Вітаємо весь шкільний колектив із закінченням року!

Дякуємо за турботу та витримку!

Дякую що прислухаєтесь до порад батьків та враховуєте всі побажання! На благо дітей !

Дякую , що сприймаєте кожну дитину як індивідуальність та знаходите підхід ! ❤️❤️❤️

Галина Жиліна

мама учениці 7 класу Вікторії (м. Дніпро)

Моя дочка закінчила другий навчальний рік в он-лайн ліцеї УСПІХ. Ми дуже задоволені.

У звичайну школу повертатися не збираємося. Індивідуальний підхід до кожної дитини, цікаве викладання матеріалу.

Наша родина вдячна за можливість здобувати освіту в сучасному закладі освіти .

Тетяна Кравчук

мама учнів 6 і 9 класів Олександра і Андрія (м. Київ)

Онлайн-ліцей “Успіх” відкрив для нас свої двері в 2022 році.

Це був вибір в зв’язку з військовою агресією.

Школа змінила моє ставлення до дистанційної освіти!

Тут працюють справжні фахівці своєї справи: талановиті та професійні педагоги, які люблять мовою справу та дітей. Саме тут розкривають найсильніші сторони дитини, вміють зацікавити та заохотити до навчання! Навчають не боятися помилятися та навчають думати та знаходити відповідні рішення.

Діти з задоволенням навчаються та діляться своїми позитивними враженнями від навчання!!!

Світлана Александрова

мама учениці 6 класу Поліни (м. Київ)

Дуже вдячні ліцею Успіх за таку якісну онлайн платформу. Дитина залюбки відвідує уроки, все доступно і зрозуміло побудовано, починаючи з щоденника і до зворотнього зв’язку.

Хочу подякувати вчителям ліцею за цікаве викладання предметів (особисто відмічала це, коли ішов урок).

Ми вдячні за вашу працю!

Вікторія Сергєєва

учениця 8 класу (м. Українка)

Для мене навчання в онлайн ліцеї «Успіх»  – це можливість отримати якісну освіту у приємній атмосфері.

Щиро вдячна вчителям, які не тільки добре і цікаво навчають, але і завжди підтримають і пояснюють незрозуміле.

Вибір отримати середню освіту в онлайн ліцеї «Успіх»  був найкращим вибором, який зробили батьки для мене!

Людмила Лобода

мама учениці 11 класу Ольги (м. Київ)

Ми обрали онлайн-ліцей Успіх випадково, але не пожалкували.

В ній працьовиті, професійні та креативні наставники, які допомагали моїй дитині розвивати творче мислення та лідерські якості.

Від свого імені я дякую всьому педагогічному колективу за працьовитість, оптимізм та творчий підхід до проведення занять. А саме головне за розуміння та підтримку моєї дитини в нелегкий час.

В цій школі є чому повчитися.

Бажаю успіхів, процвітання, хорошої зарплати.

Дуже вдячні за відгуки від батьків і учнів нашого ліцею. Ви також можете залишити свій відгук про Онлайн-ліцей УСПІХ, заповнивши цю форму.

Залишились питання?

Заповніть коротку заявку і ми обов’язково зв’яжемося з вами тоді, коли вам буде зручно!