Правила прийому

Вступ учнів до Онлайн-ліцею УСПІХ на дистанційну форму здобуття освіти, екстернатну форму здобуття освіти (екстернат) та сімейну (домашню) форму здобуття освіти:

 1. Учні 5-8 і 10 класів приймаються до ліцею у будь-який час.
 2. Учні  9 і 11 класів приймаються до ліцею не пізніше, ніж за 3 місяці до проведення річного оцінювання чи державної підсумкової атестації.

Покрокова інструкція для вступу до ліцею

 • ЗАЯВА про  зарахування до ліцею, надана одним із батьків дитини або особою, що їх замінює (чи повнолітньою особою, яка має намір здобувати освіту);
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • копія ID-картки (за наявності; для тих, кому виповнилося 14 років);
 • копія довідки про реєстрацію місця проживання дитини (за наявності);
 • копії документів одного з батьків (паспорт, ідентифікаційний код);
 • дві фотографії формату 3х4 у паперовому і у цифровому вигляді;
 • особова справа учня з попереднього місця навчання (або наш ліцей оформлює особову справу);
 • свідоцтво про базову загальну середню освіту (для здобувачів освіти, що закінчили 9 класів);
 • табель (при вступі у II семестрі);
 • Медична довідка (форма № 086-1/о) (протягом навчального року);
 • АНКЕТА 
 • договір

Спочатку заберіть довідку із нашого ліцею. Наші співробітники нададуть вам довідку з “мокрою печаткою”, на підставі якої ви зможете забрати у своїй попередній школі особову справу учня. Цю довідку ми можемо надіслати Новою поштою у будь-який населений пункт України або видати при особистій зустрічі у нашому офісі (м. Житомир, провулок 2 Кар’єрний, 13).

Далі заберіть документи зі старої школи. Щоб отримати особову справу учня, необхідно у школі, де навчалася дитина, написати заяву про переведення учня і надати довідку, отриману у нас.
Важливо: за законом навчальний заклад не має права безпідставно утримувати особову справу учня. Якщо всі бюрократичні питання затягуються, Ваша дитина може вступити до нашого ліцею як «Слухач» і почати навчання вже зараз. Коли всі питання з документами будуть урегульовані, учень автоматично буде переведений до нашого ліцею зі збереженням всіх оцінок.

Передати нам всі документи ви можете як особисто, відвідавши наш офіс, так і Новою поштою:

 • особисто за адресою:  м. Житомир, провулок 2 Кар’єрний, 13
 • Нова пошта: 11 відділення, м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 14, отримувач ТОВ “Заклад освіти “УСПІХ”, тел. отримувача +38 (096) 720-75-79
 • скановані копії документів електронною поштою: uspihonline@gmail.com

Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на окупованих територіях (АР Крим, окуповані території, населені пункти на лінії зіткнення) можуть подати всі документи в електронному вигляді (ел. адреса: uspihonline@gmail.com). Заяву необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати разом з іншими документами на нашу електронну адресу.

Батьки учня (або особи, що їх замінюють), які уклали договір з ліцеєм про навчання, мають внести передбачену договором оплату на розрахунковий рахунок Ліцею протягом трьох днів з моменту його укладання. Оплата розпочинається з того місяця навчального року, в якому укладено Договір з ліцеєм. Кожний наступний платіж вноситься до 1 числа учбового місяця. Батьки учня або особи, що їх замінюють мають право завчасно внести плату за весь навчальний рік або певний період навчального року.

Ви можете зробити оплату онлайн.

Починайте навчання! Після оформлення всіх документів і оплати за навчання, дитина зараховується до ліцею. Вам надається доступ до навчальної платформи, до особистого кабінету учня, стають доступними уроки. У кожного класу є свій класний керівник, який буде слідкувати за успішністю вашої дитини і підтримувати з вами зв’язок.

При необхідності Онлайн-ліцей УСПІХ, як і будь-яка інша школа, може надати Вам всі необхідні довідки з місця навчання: оформити учнівський квиток для проїзду у транспорті, академічну довідку (кількість годин та оцінки), характеристику учня, характеристику для військкомату та ін.

Залишились питання?

Заповніть коротку заявку і ми обов’язково зв’яжемося з вами тоді, коли вам буде зручно! Або знайдіть необхідну вам інформацію на сторінці Запитання-відповіді