Онлайн-ліцей УСПІХ + американська школа Washington Academy = 2 документи про середню освіту

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Онлайн-ліцей УСПІХ разом з американською школою Washington Academy у межах спільного договору запрошують на навчання українських дітей!

Школа Washington Academy була заснована в 1792 р. і є одним з найстаріших навчальних закладів США з багатою історією, створює програми навчання для американських та іноземних школярів.

Особливий інтерес представляють результати випускників - близько 92% школярів, які здобули освіту в академії Вашингтона, вступають до престижних коледжів та університетів всього світу.

Особливості навчання у Washington Academy

Це ексклюзивна онлайн програма навчання, яка дозволяє отримати диплом американської школи не відриваючись від навчання в українській школі. Тобто після закінчення програми учень матиме водночас два документи про закінчення школи – свідоцтво про повну загальну середню освіту України + диплом американської приватної школи Washington Academy, USA.

Учень продовжує  здобувати освіту в Україні за звичайним графіком, всі предмети, що вивчаються в українській школі пройдуть евалюацію (оцінювання) і будуть автоматично зараховані американською школою. Онлайн учень вивчає ТІЛЬКИ ті ​​предмети, які необхідні для отримання американського диплома, і які не вивчаються в українській школі. Отже, для отримання dual diploma учню потрібно буде взяти 6 предметів. Обов’язково буде вивчатися історія США і англійська (English III або English IV) +4 предмети на вибір, наприклад: журналістика, бухгалтерський облік, підготовка до коледжу, вступ до бізнесу і технологій, принципи бізнесу і маркетингу, креативне письмо, соціологія та ін. Школа пропонує понад 100 предметів, тому кожен зможе вибрати найнеобхідніше.

Найголовніше – після закінчення програми American High School Diploma учень отримує диплом про закінчення школи в США, без вказівки онлайн форми навчання. Тобто, учень отримує такий же диплом, як і американські учні, які ходять до школи США, без вказівки того, що навчання проходило онлайн.

Чи варто казати, що диплом американської школи приймається коледжами та університетами у всьому світі? Пройшовши програму курсу і маючи на руках диплом американської школи, учень зможе вступити до будь-якого зарубіжного ВНЗ не тільки в США, але й інших країн світу (Великобританія, Канада, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Італія, Іспанія, Нідерланди та ін.).

Крім того, при необхідності, учні зможуть отримати підготовку до навчання в університеті (написання есе, резюме, тощо) і програму підготовки до іспиту SAT (іспит, який є обов’язковим для вступу до більшості ВНЗ США та інших країн світу).

Навчання проходить на основі американської навчальної платформи Apex Learning, яка була спеціально розроблена для онлайн навчання учнів середніх шкіл США. В системі відображаються всі предмети, які необхідно пройти студенту, оцінки і прогрес учня, кількість пройденого матеріалу.

Навчальний матеріал – теоретичний та відеоматеріал від викладачів школи, інтерактивні завдання, аудіо, тести і багато іншого. За кожним предметом закріплений реальний учитель в США, з яким за необхідності, завжди можна зв’язатися по email і навіть призначити Skype дзвінок.

Більшість завдань оцінюються автоматично системою, проте завдання, що вимагають індивідуальної оцінки, перевіряються викладачем. Онлайн тести також проходять під контролем вчителя.

Учень і батьки мають доступ до профайлу, де можуть з легкістю відстежувати відвідуваність, прогрес учня і отримати звіт про успішність.

Ми рекомендуємо починати навчання по закінченню 8 класу – на початку 9. Починати можна в будь-який час, але не пізніше початку 10 класу.

Ті учні, які починають навчання онлайн влітку, або під час будь-яких канікул – більш успішно навчаються в подальшому, оскільки на канікулах учні мають більше вільного часу, звикають до програми, що дає кращі результати.

Для того, щоб почати навчання на програмі American High School Diploma in Ukraine необхідно зв’язатись із менеджером Онлайн-ліцею УСПІХ +38 (096) 720-75-79

Залишились питання?

Заповніть коротку заявку і ми обов’язково зв’яжемося з вами тоді, коли вам буде зручно!